Roskilde Cykel Motion
Resultater for Isstjerneløbet 2018

Resultater for Isstjerneløbet 2018


Startnr  Navn Klub/hold Vis  
 

185 resultater fundet.Side: Første Forrige 1 2 3 4 Næste
Plac.StartnrNavnRuteByKlub/holdStarttidSluttidKøretidKm/tStatus
 1403 Andrè Rouvillain 1 omgang - 23 km.Greve  10:12:06  0:00:00  Ikke i mål
 702 Jakob Zeihlund 1 omgang - 23 km. Focus Lightning 10:12:06 11:14:33 1:02:27  Ikke klassificeret
1496 Anders Bregnhøj 2 omgange - 46 km.Taastrup RMK 10:01:15 11:56:52 1:55:37 23,9  Vis diplom
1478 Knud Heglund 2 omgange - 46 km.Fårevejle VHG Cykelsport 10:01:15 11:59:23 1:58:07 23,4  Vis diplom
1451 Nichlas Frandsen 2 omgange - 46 km.korsør Cykel-Centret Korsør 10:01:15 12:00:00 1:58:44 23,2  Vis diplom
1475 Lars Storm 2 omgange - 46 km.Roskilde HMTBK 10:01:15 12:02:51 2:01:35 22,7  Vis diplom
1521 Poul Nielsen 2 omgange - 46 km.Hørve VHG  10:01:15 12:04:06 2:02:50 22,5  Vis diplom
1378 Jakob Kaalund 2 omgange - 46 km.Hvirdovre TurboFlipper / Team JH Transport 10:01:15 12:04:48 2:03:32 22,3  Vis diplom
525 Lau Laursen 2 omgange - 46 km.Roskilde RMK 10:01:15 12:05:15 2:04:00 22,3  Vis diplom
1506 Lars Andersen 2 omgange - 46 km.Tune RMK 10:01:15 12:05:18 2:04:02 22,2  Vis diplom
662 Anders Grum-Schwensen 2 omgange - 46 km.Farum Farum Cykelklub 10:01:15 12:05:52 2:04:36 22,1  Vis diplom
10 606 Jan Fogtmann 2 omgange - 46 km.Køge RMK 10:01:15 12:07:46 2:06:30 21,8  Vis diplom
11 1446 Lasse S. Hansen 2 omgange - 46 km.København N  10:01:15 12:08:09 2:06:54 21,7  Vis diplom
12 1399 Karsten Zeuthen 2 omgange - 46 km.Hundested  10:01:15 12:09:03 2:07:47 21,6  Vis diplom
13 559 Ole Koldste 2 omgange - 46 km. Roskilde Cykel Motion 10:01:15 12:10:20 2:09:05 21,4  Vis diplom
14 1406 Jens svantesson 2 omgange - 46 km.Farum Velo pave 10:01:15 12:12:12 2:10:56 21,1  Vis diplom
15 1458 Jørgen Veisig 2 omgange - 46 km.Glostrup Køge Cykelmotion  10:01:15 12:12:13 2:10:58 21,1  Vis diplom
16 1523 Brian Baadsager 2 omgange - 46 km.Roskilde Roskilde Tri 10:01:15 12:13:03 2:11:47 20,9  Vis diplom
17 1486 Rene D. Blomberg 2 omgange - 46 km.Vanløse Team Ryttergaarden 10:01:15 12:13:49 2:12:33 20,8  Vis diplom
18 1416 Bruno Hein  2 omgange - 46 km.Kalundborg  Kalundborg CC 10:01:15 12:16:48 2:15:33 20,4  Vis diplom
19 1397 Jens Andersen 2 omgange - 46 km.Holbæk Eiland electric 10:01:15 12:16:49 2:15:33 20,4  Vis diplom
20 1417 Michael Jensen 2 omgange - 46 km.Kalundborg Michael Jensen 10:01:15 12:16:52 2:15:37 20,4  Vis diplom
21 1445 Kristian Broch 2 omgange - 46 km.Brønshøj VEPI 10:01:15 12:19:52 2:18:36 19,9  Vis diplom
22 1373 Jimmi Schøndorff(manden med den grønne hjelm) 2 omgange - 46 km.Holte  Hmtbk 10:01:15 12:22:27 2:21:12 19,5  Vis diplom
23 1477 Anders Nygaard 2 omgange - 46 km.Roskilde  10:01:15 12:22:28 2:21:12 19,5  Vis diplom
24 1418 Jørgen Holm Olsen 2 omgange - 46 km.Køge  10:01:15 12:23:06 2:21:51 19,5  Vis diplom
25 1525 BRIAN KRISTIANSEN 2 omgange - 46 km.Asnæs Vhg. 10:01:15 12:23:26 2:22:10 19,4  Vis diplom
26 1527 Thomas Nilausen  2 omgange - 46 km.Roskilde  RMK  10:01:15 12:25:08 2:23:53 19,2  Vis diplom
27 1453 Jan Lønne 2 omgange - 46 km.Holbæk Jan Lønne 10:01:15 12:25:18 2:24:02 19,2  Vis diplom
28 1524 Henrik Olesen 2 omgange - 46 km.Roskilde Mud’n Race 10:01:15 12:26:23 2:25:08 19,0  Vis diplom
29 1540 Karsten Frank hansen 2 omgange - 46 km.Rødvig Stevns mtb 10:01:15 12:26:48 2:25:33 19,0  Vis diplom
30 1440 Mads Emil Hansen 2 omgange - 46 km.holbæk dennis hansen 10:01:15 12:26:55 2:25:40 18,9  Vis diplom
31 1439 dennis hansen 2 omgange - 46 km.holbæk Holbæk Cykelsport 10:01:15 12:27:01 2:25:45 18,9  Vis diplom
32 1398 Pernille Gadd 2 omgange - 46 km.Holbæk Eiland electric 10:01:15 12:28:14 2:26:59 18,8  Vis diplom
33 1541 Torben Ramskov  2 omgange - 46 km.Hvidovre HCK 10:01:15 12:29:52 2:28:37 18,6  Vis diplom
34 1530 Daniel dahl Christensen  2 omgange - 46 km.Kalundborg K-Tri 10:01:15 12:29:58 2:28:43 18,6  Vis diplom
35 1390 René Gabriel 2 omgange - 46 km.Greve Greve CC 10:01:15 12:31:56 2:30:40 18,3  Vis diplom
36 1502 Jess Larsen 2 omgange - 46 km.Sorø TEAM BLUEBULL 10:01:15 12:33:15 2:31:59 18,2  Vis diplom
37 608 Bo Hjort 2 omgange - 46 km. RMK 10:01:15 12:33:46 2:32:30 18,1  Vis diplom
38 1498 Rune kyhl 2 omgange - 46 km.Stenlille Sorø bc mtb 10:01:15 12:33:49 2:32:33 18,1  Vis diplom
39 1430 Mogens Lund 2 omgange - 46 km.Rødovre GLLR  10:01:15 12:34:22 2:33:06 18,0  Vis diplom
40 1542 Jesper Thorning 2 omgange - 46 km.Hørve VHG Cykelssport 10:01:15 12:34:24 2:33:08 18,0  Vis diplom
41 519 Mathias Hegg 2 omgange - 46 km.Nesum  10:01:15 12:34:30 2:33:14 18,0  Vis diplom
42 1409 Henrik Christensen 2 omgange - 46 km.Tølløse Team XL 10:01:15 12:35:25 2:34:09 17,9  Vis diplom
43 1485 lars ebbeskov abrahamsen 2 omgange - 46 km.Vanløse Team Ryttergaarden 10:01:15 12:37:01 2:35:46 17,7  Vis diplom
44 1396 Allan Bach Pedersen 2 omgange - 46 km.Søborg Team Terror 10:01:15 12:37:14 2:35:59 17,7  Vis diplom
45 1436 Dan Juhl Larsen 2 omgange - 46 km.Holte  10:01:15 12:38:52 2:37:36 17,5  Vis diplom
46 1457 Knud Erik Petersen 2 omgange - 46 km.København LOMWAS 10:01:15 12:39:00 2:37:45 17,5  Vis diplom
47 1509 Torben Nielsen 2 omgange - 46 km.Hvidovre Hvidovre cykleklub 10:01:15 12:39:18 2:38:02 17,5  Vis diplom
48 1423 Andreas Obling Kjærgård 2 omgange - 46 km.Nivå Andreas Obling Kjærgård 10:01:15 12:39:59 2:38:43 17,4  Vis diplom
Copyright © 2010 - Roskilde Cykel Motion | Rørmosen 37 | 4000 Roskilde | info@rc-m.dk