Roskilde Cykel Motion
Resultater for Isstjerneløbet 2018

Resultater for Isstjerneløbet 2018


Startnr  Navn Klub/hold Vis  
 

185 resultater fundet.Side: Forrige 1 2 3 4 Næste Sidste
Plac.StartnrNavnRuteByKlub/holdStarttidSluttidKøretidKm/tStatus
51 1548 Peter lakner 1 omgang - 23 km.Roskilde Rmk 10:12:06 11:36:44 1:24:38 16,3  Vis diplom
52 527 Tim Svanholt 1 omgang - 23 km.  10:12:06 11:36:45 1:24:39 16,3  Vis diplom
53 1431 Bo Frederiksen 1 omgang - 23 km.Værløse Team Mech-E 10:12:06 11:37:03 1:24:56 16,2  Vis diplom
54 1387 Ronny Saul 1 omgang - 23 km.Hellerup  10:12:06 11:38:19 1:26:12 16,0  Vis diplom
55 669 Froome Mooa 1 omgang - 23 km. Team TBU 10:01:15 11:27:59 1:26:43 15,9  Vis diplom
56 1389 Alan Saul 1 omgang - 23 km.Hellerup  10:12:06 11:38:57 1:26:50 15,9  Vis diplom
57 539 Frank Larsen 1 omgang - 23 km.Holbæk  10:12:06 11:40:08 1:28:01 15,7  Vis diplom
58 1462 Peter Friis 1 omgang - 23 km.Køge Lellinge MTB 10:12:06 11:40:19 1:28:12 15,6  Vis diplom
59 1369 Tonny Zier 1 omgang - 23 km.Herlev SAS Cykelklub 10:12:06 11:40:24 1:28:18 15,6  Vis diplom
60 578 Henriette Møller 1 omgang - 23 km.Roskilde Roskilde Cykel Motion 10:12:06 11:40:35 1:28:28 15,6  Vis diplom
61 1442 Victor Rasmussen 1 omgang - 23 km.Søborg Team VIP  10:12:06 11:41:45 1:29:39 15,4  Vis diplom
62 1381 Lars Kennet Pihl Hansen 1 omgang - 23 km.Tune  10:12:06 11:41:48 1:29:41 15,4  Vis diplom
63 1484 Mikkel Dehn 1 omgang - 23 km.Greve  10:12:06 11:42:04 1:29:58 15,3  Vis diplom
64 1528 Ken Flydal 1 omgang - 23 km.Karlslunde  10:12:06 11:42:24 1:30:18 15,3  Vis diplom
65 1491 Kristoffer Zeuthen 1 omgang - 23 km.Værløse  10:12:06 11:42:25 1:30:19 15,3  Vis diplom
66 1421 Stefan willerup 1 omgang - 23 km.Greve  10:12:06 11:43:02 1:30:55 15,2  Vis diplom
67 1422 Mikkel Bjørner  1 omgang - 23 km.Søborg  10:12:06 11:43:02 1:30:55 15,2  Vis diplom
68 1455 Martin Jones 1 omgang - 23 km.Vipperød Team WTF 10:12:06 11:43:04 1:30:57 15,2  Vis diplom
69 1367 anders Kæmpe Hansen 1 omgang - 23 km.Køge Køges MTB Riders / Dell 10:12:06 11:43:23 1:31:16 15,1  Vis diplom
70 1545 Frederik Lund Jensen 1 omgang - 23 km.Roskilde  10:12:06 11:44:41 1:32:35 14,9  Vis diplom
71 1544 Bjørn Lund Steffensen 1 omgang - 23 km.Roskilde  10:12:06 11:44:43 1:32:37 14,9  Vis diplom
72 1514 Mikkel Mægler Rostholm 1 omgang - 23 km.Jyllinge Mikkel Mægler Rostholm 10:12:06 11:45:30 1:33:24 14,8  Vis diplom
73 1504 Michael Wædele 1 omgang - 23 km.Herlev Michael Wædele 10:12:06 11:45:57 1:33:50 14,7  Vis diplom
74 593 Anne Solander 1 omgang - 23 km.Greve  10:12:06 11:46:46 1:34:40 14,6  Vis diplom
75 1447 Bent Aggersbøl 1 omgang - 23 km.Greve Greve Trim 10:01:15 11:37:36 1:36:20 14,3  Vis diplom
76 701 Paul Jensen 1 omgang - 23 km. RÆM Roskilde 10:12:06 11:50:07 1:38:00 14,1  Vis diplom
77 1413 Heidi Fournaise 1 omgang - 23 km.Tølløse  10:12:06 11:51:19 1:39:12 13,9  Vis diplom
78 1412 Brian Ahlquist 1 omgang - 23 km.Tølløse   10:12:06 11:51:19 1:39:12 13,9  Vis diplom
79 1407 Kim Vesterskov Choglay 1 omgang - 23 km.Kbh V  10:12:06 11:51:21 1:39:15 13,9  Vis diplom
80 1505 bo dehn larsen 1 omgang - 23 km.høje tåstrup DGK 10:12:06 11:51:21 1:39:15 13,9  Vis diplom
81 1386 Morten Bo Berthelsen 1 omgang - 23 km.Roskilde  10:12:06 11:52:28 1:40:22 13,7  Vis diplom
82 1522 Mikael Mulvad 1 omgang - 23 km.Jyllinge  10:12:06 11:55:03 1:42:56 13,4  Vis diplom
83 1441 Christian Rasmussen 1 omgang - 23 km.Søborg Team VIP  10:12:06 11:56:18 1:44:12 13,2  Vis diplom
84 1538 Tommy Franklin Ketscher 1 omgang - 23 km.Taastrup Tommy Franklin Ketscher 10:12:06 11:56:30 1:44:23 13,2  Vis diplom
85 1432 Peter Skov 1 omgang - 23 km.Frederiksværk Peter Skov 10:12:06 11:58:57 1:46:51 12,9  Vis diplom
86 1516 Lasse Wikholm 1 omgang - 23 km.Valby  10:12:06 11:59:08 1:47:02 12,9  Vis diplom
87 1517 Thomas Stokholm Lassen 1 omgang - 23 km.Valby  10:12:06 11:59:19 1:47:13 12,9  Vis diplom
88 1411 Per Petersen  1 omgang - 23 km.Roskilde  10:12:06 12:02:36 1:50:29 12,5  Vis diplom
89 1408 Jimmy Svendsen 1 omgang - 23 km.Roskilde  10:12:06 12:04:11 1:52:04 12,3  Vis diplom
90 508 Emilie Olsson 1 omgang - 23 km.Näsum  10:12:06 12:07:00 1:54:54 12,0  Vis diplom
91 1479 Alexander Egholk Jakobsen 1 omgang - 23 km.Roskilde Dankbar Zusammen 10:12:06 12:07:50 1:55:44 11,9  Vis diplom
92 1480 Bjarne Melander 1 omgang - 23 km.Roskilde Dankbar Zusammen 10:12:06 12:08:30 1:56:24 11,9  Vis diplom
93 1384 Michael Nielsen 1 omgang - 23 km.Hedehusene  10:12:06 12:11:54 1:59:48 11,5  Vis diplom
94 1508 Lucas Janum 1 omgang - 23 km.Roskilde  10:12:06 12:12:29 2:00:23 11,5  Vis diplom
95 1385 Lars Nielsen 1 omgang - 23 km.Hedehusene  10:12:06 12:12:38 2:00:31 11,5  Vis diplom
96 1490 Jens Søndergaard 1 omgang - 23 km.Humlebæk  10:12:06 12:34:43 2:22:36 9,7  Vis diplom
 1501 frederik egestad  1 omgang - 23 km.slagels  Cykel-Centret Korsør 10:01:15 11:33:11 0:00:00  Udgået
 1507 Tim Janum 1 omgang - 23 km.Roskilde  10:12:06  0:47:35  Udgået
 1464 Kim Berg Gade Johansen 1 omgang - 23 km.Dianalund Team Danish Bacon 10:12:06  0:00:34  Ikke i mål
 1465 Sune Bull 1 omgang - 23 km.vanløse Team Danish Bacon 10:12:06  0:00:36  Ikke i mål
Copyright © 2010 - Roskilde Cykel Motion | Rørmosen 37 | 4000 Roskilde | info@rc-m.dk