LIVE resultater for Skjoldenæsholmløbet 2017


Startnr  Navn Klub/hold Vis  
 

1851 resultater fundet. Opdateret 22-09-2018 09:59:18Side: 1 2 3 4 5 6 Næste Sidste
Plac.StartnrNavnRuteByKlub/holdStarttidSluttidKøretidKm/tStatus
982 13 Erik Jensen 145 km.Køge  08:12:56 14:56:08 6:43:12 21,6 Afsluttet 
963 215 Lene Jørgensen  145 km.Hørsholm Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:50:16 6:30:16 22,3 Afsluttet 
962 208 Jesper Bjerg 145 km.Kokkedal Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:43 6:29:43 22,3 Afsluttet 
961 229 Thomas Møberg 145 km.Vedbæk Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:42 6:29:42 22,3 Afsluttet 
958 228 Thomas Egelborg 145 km.Gentofte Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:41 6:29:41 22,3 Afsluttet 
957 202 Grith Ingerslev 145 km.Lyngby Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:41 6:29:41 22,3 Afsluttet 
960 195 Carsten Urbild 145 km.Charlottenlund Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:41 6:29:41 22,3 Afsluttet 
959 196 Christian Stengaard Jensen 145 km.Søborg Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:41 6:29:41 22,3 Afsluttet 
956 217 Malan Mohr Joensen 145 km.Frederiksberg Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:40 6:29:40 22,3 Afsluttet 
955 188 Ann Bernstorff Lange  145 km.Birkerød Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:39 6:29:39 22,3 Afsluttet 
954 185 Alan Boyd 145 km.Hillerød Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:39 6:29:39 22,3 Afsluttet 
951 191 Arne H. Hansen 145 km.Hørsholm Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:38 6:29:38 22,3 Afsluttet 
950 187 Anders Ladefoged 145 km.København S Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:38 6:29:38 22,3 Afsluttet 
953 213 Lea Lebrinne  145 km.København Ø Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:38 6:29:38 22,3 Afsluttet 
952 226 Stine Rensch Vinterberg 145 km.Allerød Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:38 6:29:38 22,3 Afsluttet 
949 201 Gitte Koch Ullmann 145 km.Allerød Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:37 6:29:37 22,3 Afsluttet 
946 192 Bettina Blom Appleyard 145 km.Lyndby Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:36 6:29:36 22,3 Afsluttet 
948 189 Anne Sofie Trolle 145 km.København Ø Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:36 6:29:36 22,3 Afsluttet 
947 186 Alex Severin 145 km.Holte Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:36 6:29:36 22,3 Afsluttet 
945 198 Claus Madsen 145 km.Farum Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:35 6:29:35 22,3 Afsluttet 
944 207 Jens Bille 145 km.Værløse Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:35 6:29:35 22,3 Afsluttet 
943 223 Palle Grøn Kjeldsen 145 km.København K Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:34 6:29:34 22,3 Afsluttet 
942 219 Maria Høyer Olsen 145 km.København Ø Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:34 6:29:34 22,3 Afsluttet 
941 218 Malene Hirth 145 km.Bagsværd Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:33 6:29:33 22,3 Afsluttet 
940 210 John Orloff 145 km.Lyngby Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:33 6:29:33 22,3 Afsluttet 
939 211 Klaus Akselsen 145 km.Dronningemølle Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:31 6:29:31 22,3 Afsluttet 
938 214 Leif Nielsen 145 km.Kokkedal Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:31 6:29:31 22,3 Afsluttet 
937 216 Mads Søholm Secher 145 km.Holte Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:31 6:29:31 22,3 Afsluttet 
936 222 Morten Dirch Hartvigsen 145 km.Værløse Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:30 6:29:30 22,3 Afsluttet 
935 194 Caroline Bjørnholt Kvist 145 km.Herlev Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:30 6:29:30 22,3 Afsluttet 
934 203 Helene Bliddal Døssing 145 km.Allerød Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:29 6:29:29 22,3 Afsluttet 
931 204 Helle Spork 145 km.Lyngby Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:28 6:29:28 22,3 Afsluttet 
933 190 Annette Søe Christensen 145 km.Værløse Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:28 6:29:28 22,3 Afsluttet 
932 224 Peter Philip Nørgaard 145 km.Nivå Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:28 6:29:28 22,3 Afsluttet 
929 206 Jan Rasmussen 145 km.Søborg Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:27 6:29:27 22,3 Afsluttet 
930 184 Jesper Høi Jensen 145 km.Nivå Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:27 6:29:27 22,3 Afsluttet 
927 225 Peter Wang Hansen 145 km.Espergærde Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:26 6:29:26 22,3 Afsluttet 
928 227 Susanne Schwartzbach 145 km.Helsingør Team Rynkeby Øresund 08:19:59 14:49:26 6:29:26 22,3 Afsluttet 
981 1346 Vivian Kliim-Hansen 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:51 6:40:42 21,7 Afsluttet 
979 1356 Jan Sargent Larsen 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:51 6:40:42 21,7 Afsluttet 
980 1360 Lotte Egsgaard 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:51 6:40:42 21,7 Afsluttet 
978 1361 Martin Birk 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:51 6:40:42 21,7 Afsluttet 
977 1365 Thomas Stoltze 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:50 6:40:41 21,7 Afsluttet 
974 1362 Kristina Videroe 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:49 6:40:39 21,7 Afsluttet 
975 1355 Mette Borch Nørmark 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:49 6:40:40 21,7 Afsluttet 
976 1357 Carina Louise Ekstrand Jæger 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:49 6:40:40 21,7 Afsluttet 
1000 1364 Lone Borg Rasmussen 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:05:01 14:48:48 6:43:46 21,5 Afsluttet 
973 1416 Klaus Lund 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:48 6:40:39 21,7 Afsluttet 
971 1350 Morten Stig Andersen 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:47 6:40:38 21,7 Afsluttet 
972 1331 Mads Eske Jessen 145 km.Espergærde Team Rynkeby Nordsjælland 08:08:09 14:48:47 6:40:38 21,7 Afsluttet